Τρίτη, 23 Απριλίου 2024 18:13

Νέες διακρίσεις για τους τοξοβόλους του Γ.Α.Σ. Χολαργού στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

Με πολύ καλές εμφανίσεις, επιδόσεις, θέσεις και μετάλλια επέστρεψαν οι αθλητές και αθλήτριές του Γυμναστικού Αθλητικού συλλόγου Χολαργού, από το ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ, που έγινε στο ΓΑΛΑΤΣΙ 17-18/7/2021. Αναλυτικότερα:
• Ορφανίδου Κατερίνα : 2η θέση και αργυρό μετάλλιο στο Σύνθετο Τόξο Γυναικών Α.
• Ορφανίδου Κατερίνα - Ζαντιώτης Χατζούδας Ιωάννης : 1η θέση και χρυσό μετάλλιο στο Σύνθετο Τόξο Ανδρών Α - Γυναικών Α (Μικτό).
• Ζαντιώτης Χατζουδας Ιωάννης - Ζέρβας Χάρης - Κορωναίος Ραφαήλ : 1η θέση και χρυσό μετάλλιο στο Ομαδικό Σύνθετου τόξου Ανδρών Α.
• Καλαμπαλίκη Αγγελική : 4η θέση στο Σύνθετο Τόξο Γυναικών Α.
• Ζαντιώτης Χατζούδας Ιωάννης : 6η θέση στο Σύνθετο Τόξο Ανδρών Α.

Συμμετοχή είχαν επίσης στα ατομικά αγωνίσματα της κατηγορίας τους οι : Μπασιάκου Δήμητρα η οποία κατέλαβε την 10η θέση, Κορωναίος Ραφαήλ ο οποίος κατέλαβε την 10η θέση, Λαμπράκης Δημήτρης ο οποίος κατέλαβε την 11η θέση, Ζέρβας Χάρης ο οποίος κατέλαβε την 15η θέση και Λαμπράκης Ιωάννης ο οποίος κατέλαβε την 31η θέση.

Συγχαρητήρια σε όλους τους Αθλητές και τις Αθλήτριες και στο άξιο προπονητή μας, Αλέξανδρο Παμβουξόγλου.