Συνεχίζοντας σε αυτό τον ιστότοπο αποδέχεστε τη χρήση των cookies όπως αυτή περιγράφεται στην πολιτική των cookies.
 για Νewsletter    

Εκτύπωση

Δείτε το ψηφοδέλτιο #μετονΝικήτα

on .

metonkinita

Σειρά για τον συνδυασμό "#μετονΝικήτα" με επικεφαλής τον πρ. Πρόεδρο των Γιατρών του Κόσμου κ. Νικήτα Κανάκη. Η παράταξη που προέκυψε από τη συνεργασία τριών δημοτικών συνδυασμών με εκλεγμένους δημοτικούς συμβούλους στο παρόν Δημοτικό Συμβούλιο από τη "Δυναμική Πορεία", τη "Συνεργασία για τις 8ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ" και τη "Συμμαχία Ενεργών Πολιτών". Ο κ. Κανάκης συγκέντρωσε 60 υποψήφιους.

Για το Δημοτικό Συμβούλιο

Δημοτική Ενότητα Παπάγου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)
1. ΒΑΡΑΔΙΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΕΛΙΝΑ) του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
3. ΔΡΟΥΓΟΥΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
4. ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΛΙΟΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6. ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
7. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΠΛΟΥΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΣΤΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
10. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Χολαργού (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΜΙΧΑΗΛ
3. ΓΑΡΟΥΦΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ (ΚΛΑΙΡΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΓΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΖΕΡΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
8. ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΚΟΥΖΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10. ΚΟΥΖΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΚΟΥΤΟΥΛΟΓΕΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΜΠΟΥΖΑΜΠΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14. ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΥ
16. ΠΑΡΙΣΗ ΕΥΦΗΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17. ΣΑΓΓΑΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18. ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
19. ΣΙΝΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
20. ΣΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΣΩΦΡΟΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
22. ΤΕΡΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23. ΤΟΥΜΑΡΑ ΚΕΦΑΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
24. ΤΣΟΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
25. ΦΕΓΚΑΛΙ ΕΛΕΝΑ του ΤΖΟ
26. ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗ ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
27. ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Για τα Συμβούλιο Τοπικών Κοινοτήτων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Παπάγου:
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΒΛΑΧΟΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΚΑΡΑΓΛΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΛΟΥΜΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
7. ΝΙΑΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ
8. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΛΟΥΚΑ
9. ΣΑΡΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΣΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ
11. ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Χολαργού:
1. ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
2. ΑΡΜΑΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΚΑΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΚΕΦΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΚΥΡΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΚΩΝΣΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΣΗΜΙΝΗ
9. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΝΤΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΤΣΑΓΚΑΝΕΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ